w

Jak zainstalować aplikację Netflix na telewizorze Smart TV?

jak zainstalować netflix na tv

Telewizory Smart TV szybko zyskują na popularności i obecnie stają się standardem w większości domów. Co więcej, w ostatnich latach wielokrotnie wzrosła też liczba aplikacji dostępnych telewizory, które mogą nam umożliwić oglądanie filmów i seriali online. Najpopularniejsze z nich to oczywiście: Netflix, Prime Video oraz HBO Max. Niewiele osób wie jednak, jak zainstalować aplikację Netflix na swoim telewizorze. Dlatego pokażemy Ci, jak to zrobić, abyś mógł zacząć oglądać swoje ulubione programy oraz filmy w łatwy i przyjemny sposób.

Czym jest Netflix?

Netflix to usługa strumieniowania wideo, która umożliwia użytkownikom oglądanie programów telewizyjnych i filmów na komputerze, telewizorze, telefonie, tablecie lub konsoli. Netflix posiada również aplikację dostępną na większości telewizorów smart tv. Strona internetowa Netflix jest dostępna w prawie każdym kraju. Za miesięczną opłatą użytkownicy mogą oglądać dowolną ilość programów telewizyjnych na dowolnie wybranym urządzeniu.

Jak zainstalować i pobrać aplikację Netflix na telewizorze Smart TV?

Aplikacja Netflix umożliwia oglądanie filmów i seriali na życzenie. Aby rozpocząć, musisz zainstalować aplikację na telewizorze oraz skonfigurować swoje konto. Jak pobrać aplikację Netflix na TV? Skorzystaj z naszej instrukcji, którą znajdziesz poniżej.

  1. Przede wszystkim upewnij się, że twój telewizor jest połączony z Internetem.
  2. Następnie za pomocą pilota musisz wejść w sklep z aplikacjami. W zależności od producenta sprzętu może mieć on inną nazwę.
  3. Teraz, gdy już jesteś w sklepie z aplikacjami, wpisz w polu wyszukiwania słowo „Netflix”, a następnie kliknij „wyszukaj” lub na ikonkę lupy.
  4. Następnie wybierz aplikację i kliknij „zainstaluj”.
  5. Gotowe, jeżeli proces instalacji się zakończył, już masz Netflixa na swoim telewizorze. Aplikację znajdziesz w głównym menu telewizora.
  6. Teraz wystarczy, że klikniesz na aplikacje i założysz swoje konto. Będziesz do tego potrzebować adresu e-mail oraz karty płatniczej.

Gotowe, było to bardzo proste, prawda? Teraz już masz wszystko, aby móc korzystać z Netflixa na swoim telewizorze. Miłego oglądania filmów i seriali!

jak oglądać netflix

Korzyści z zainstalowania aplikacji Netflix w telewizorze Smart TV

Strumieniowe przesyłanie treści z serwisu Netflix do telewizora ma wiele zalet. Najbardziej oczywistą z nich jest to, że nie potrzebujesz do tego dekodera ani anteny. Możesz po prostu podłączyć telewizor do sieci i przesyłać strumieniowo treści z serwisu Netflix. Dzięki temu otrzymasz dostęp do ogromnej biblioteki filmów i seriali online. Bez wątpienia oferta Netflixa jest najbardziej bogata i różnorodna w dostępne produkcje. Oznacza to, że każdy widz znajdzie tam coś dla siebie.

Jak pobrać aplikację Netflix? Podsumowanie

Aplikacja Netflix to doskonałe rozwiązanie do oglądanie filmów i seriali online. Dzięki tysiącom dostępnych filmów i programów telewizyjnych możesz teraz oglądać swoje ulubione programy i filmy, siedząc wygodnie na kanapie.

Aplikacja Netflix jest dostępna na większości telewizorów Smart TV. Sam proces instalacji jest naprawdę prosty, jednak opisaliśmy ten proces w tym artykule. Mamy nadzieje, że teraz już wiesz jak pobrać Netflix na swój telewizor.

Napisane przez Maciej

Redaktor Cyber-world.pl. Zajawkowicz filmowy oraz fan wszelkiego rodzaju sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie czytam książki oraz gram w różne gierki komputerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak połączyć telefon z telewizorem

Jak połączyć telefon z telewizorem? Najprostsze metody

filmy o koniach

Filmy o koniach, które koniecznie musisz obejrzeć – Top 10