w

Jak wylogować się z Netflixa na różnych urządzeniach?

jak wylogować się z Netflixa

Netflix to najpopularniejszy serwis streamingowy w Polsce. Dzięki niemu z łatwością możemy oglądać filmy i seriale online. Jest to o wiele wygodniejsze niż inne, bardziej tradycyjne metody, których używaliśmy w przeszłości. Serwis Netflix jest dostępny na praktycznie każde urządzenie. Korzystając z aplikacji możemy oglądać ulubione tytuły na telewizorze, komputerze, laptopie, telefonie, tablecie, a nawet na konsoli. Wszyscy chyba się zgodzą – tak wygodnego rozwiązania jeszcze nie było.

Jednak korzystanie z Netflixa nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać i często może powodować problemy. Przykładowo zmiana konta na inne może być nie lada wyzwaniem dla niektórych użytkowników. Pamiętajmy – każdy kiedyś zaczynał, dlatego warto się uczyć nowych rzeczy i nie poddawać się po pierwszych nieudanych próbach. W końcu wszystko przychodzi z czasem.

Dlatego jeżeli nie wiesz jak się wylogować z Netflixa to przygotowaliśmy dla Ciebie ten specjalny poradnik. Jest napisany bardzo prostym językiem i podzielony na odpowiednie kroki. Pomoże Ci to przejść cały proces, a uwierz nam – jest on naprawdę prosty.

Jak wylogować się z Netflixa na telewizorze (tv)?

Na pierwszy ogień, weźmiemy urządzenie, z którego najczęściej korzystamy oglądając filmy i seriale, czyli telewizor. Chyba wszyscy się zgodzą, że to właśnie odbiorniki są najwygodniejszym sposobem na cieszenie się ulubionym tytułem. Wraz z każdym rokiem polepszają się uwarunkowania technologiczne telewizorów, co jeszcze bardziej poprawia warunki oglądania filmów i seriali. Jeżeli szukasz nowego odbiornika, koniecznie sprawdź nasz ranking telewizorów 55 cali. Znajdziesz w nim najlepsze telewizory dostępne na rynku.

Jak się wylogować z netflixa na telewizorze? Jest to bardzo proste! Poniżej znajdziesz szczegółowe kroki jak to zrobić.

 1. Otwórz aplikację Netflix na swoim telewizorze, a następnie wybierz profil.
 2. Kliknij w lewo, aby otworzyć menu (po lewej stronie).
 3. Teraz wybierz opcję „Uzyskaj pomoc”.
 4. Kliknij na przycisk „Wyloguj się”.

Gotowe, już jesteś wylogowany z Netflixa na telewizorze.

Jak wylogować się z Netflixa na telewizorze

Jak wylogować się z Netflixa na laptopie?

Korzystanie z Netflixa na laptopie jest niezwykle wygodne. Jest to idealny kompromis pomiędzy mobilnością danego urządzenia, a wrażeniami płynącymi z seansu. W końcu nawet na 13 calowym na laptopie możemy cieszyć się oglądanym filmem i serialem w świetnej jakości. Dodatkowo możemy z niego skorzystać w podróży lub będąc na urlopie.

Warto jednak wiedzieć jak wylogować się z netflixa na laptopie, gdyż w pewnych okolicznościach może się to nam przydać. Poniżej znajdziesz instrukcję, która krok po kroku wytłumaczy Ci jak to zrobić.

 1. Otwórz Netflix w aplikacji lub w przeglądarce internetowej.
 2. Następnie wybierz swój profil.
 3. W prawym górnym rogu kliknij na „Więcej opcji”.
 4. Wybierz opcję „Wyloguj się”.

Gotowe – Wylogowałeś się z serwisu Netflix na laptopie.

Sprawdź również ten artykuł: Jak można zresetować Netflixa? Poradnik

Jak wylogować się z Netflixa na telefonie?

Telefon to kolejne urządzenie, na którym możemy korzystać z Netflixa. Nie jest to co prawda tak wygodne jak telewizor czy laptop, jednak ma również dużo zalet. Przede wszystkim, telefon zawsze nosimy przy sobie, co oznacza, że praktycznie w każdym momencie możemy uruchomić aplikację. Jak wylogować się z Netflixa na telefonie? Jest to bardzo łatwe. Szczegółową instrukcję znajdziesz poniżej:

 1. Otwórz aplikację Netflix na swoim telefonie i wybierz swój profil.
 2. Następnie w prawym górnym rogu kliknij na ikonkę swojego profilu.
 3. Teraz wystarczy kliknąć przycisk „Wyloguj się”, który znajdziesz na dole rozwiniętej listy.

Gotowe, teraz jesteś już wylogowany z Netflixa na swoim telefonie. W identyczny sposób wylogujemy się na tablecie oraz iPadzie.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jak wylogować się z Netflixa na wszystkich urządzeniach?

Aby to zrobić, należy otworzyć Netflix w przeglądarce lub w aplikacji. Wchodzimy na swój profil, a następnie w prawym górnym roku klikamy na ikonę konta i wybieramy „Twoje konto”. Teraz wystarczy przewinąć w dół do Ustawień i kliknąć „Wyloguj się ze wszystkich urządzeń”.

Jak sprawdzić jakie urządzenia korzystają z Netflixa?

Należy otworzyć Netflix, a następnie wybrać swój profil. Teraz klikamy w prawym górnym rogu na ikonę swojego konta. Następnie przechodzimy do zakładki „Profil i Kontrola rodzicielska”. Teraz wystarczy kliknąć na pole „Moja aktywność” i gotowe.

Napisane przez Maciej

Redaktor Cyber-world.pl. Zajawkowicz filmowy oraz fan wszelkiego rodzaju sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie czytam książki oraz gram w różne gierki komputerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jak zresetowac netflix

Jak zresetować Netflix na telewizorze?

Jaki telewizor 50 cali wybrac

Ranking telewizorów 50 cali – Jaki wybrać? [Marzec 2023]