w

Jak ustawić godzinę w smartwatch? Łatwe i szybkie sposoby

Jak ustawić godzinę w smartwatch

Ustawienie godziny na smartwatchu może być trudne, zwłaszcza jeśli nie jesteś przyzwyczajony do jego używania. W naszym artykule przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Przedstawimy również kilka wskazówek, które ułatwią Ci to zadanie. Smartwatche stają się coraz bardziej popularne i ważne jest, aby wiedzieć, jak prawidłowo z nich korzystać!

Najprostszym sposobem na ustawienie czasu w smartwatchu jest podłączenie go do smartfona. Jeśli nie chcesz stosować tego rozwiązania, nadal możesz ustawić datę i godzinę ręcznie w swoim zegarku. Aby to zrobić, wejdź w ustawienia i zmień datę i godzinę, na taką jaka Ci odpowiada. Poniżej przygotowaliśmy szczegółowy poradnik, który pomoże Ci przejść przez cały proces.

Ponadto, jeżeli uważasz, że przyszedł czas wymiany zegarka na nowy model, skorzystaj z naszych poradników, które pomogą ci wybrać najlepszy smartwatch:

Jak ustawić godzinę w smartwatch z systemem Android?

Posiadasz smartwatch z systemem Android i chciałbyś w łatwy sposób ustawić godzinę? Poniżej znajdziesz naszą szczegółową instrukcję, która przeprowadzi Cię przez cały proces.

  1. Delikatnie przyłóż palec do zegarka, aby wyświetlić ekran.
  2. Następnie przesuń palec z góry na dół.
  3. Wejdź w ustawienia.
  4. Znajdź zakładkę system, a następnie kliknij na nią.
  5. Odszukaj i wejdź w ustawienia daty i godziny.
  6. Ustaw datę i godzinę, a następnie zatwierdź wybór.

Na pewno już zauważyłeś, że dzięki naszemu poradnikowi, ustawienie godziny na smartwatchu z Androidem jest niezwykle proste. Obsługa smartwatcha jest łatwa, więc wszystko zrobisz niemal instynktownie. W razie jakichkolwiek kłopotów zawsze zachęcamy do sprawdzenia instrukcji obsługi lub strony producenta w poszukiwaniu informacji.

zmiana godziny i daty w smartwatch

Jak ustawić godzinę w Apple Watch?

Masz Apple Watch i zastanawiasz się jak ustawić w nim godzinę? Konfiguracja daty i godziny w tym systemie operacyjnym jest prosta, jednak przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, którą znajdziesz poniżej:

  1. Uruchom zegarek, a następnie otwórz ustawienia.
  2. Teraz musisz zdecydować czy chcesz korzystać z ustawień automatycznych. Musisz je włączyć (data i godzina ustawi się automatyczne) lub wyłączyć.
  3. Aby zmienić sposób wyświetlania czasu, kliknij na „Ustawienia”, a następnie przejdź do kategorii „Ogólne”. Stamtąd wybierz „Data i czas”.
  4. Następnie ustaw odpowiednią strefę czasową.

Jeżeli powyższe instrukcje wydają się zbyt trudne polecamy skorzystać z aplikacji Apple Watch, którą możesz zainstalować na swój telefon. Korzystając z tego oprogramowania w łatwy sposób ustawisz datę i godzinę w swoim smartwatchu.

Napisane przez Maciej

Redaktor Cyber-world.pl. Zajawkowicz filmowy oraz fan wszelkiego rodzaju sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie czytam książki oraz gram w różne gierki komputerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czy warto kupić smartwatch

Czy warto kupić smartwatch? Wady i zalety smart zegarków

wiedźmin 3 wymagania

Wiedźmin 3 – Wymagania PC, Premiera, Fabuła