Zachowaj spokój – Kolejny polski serial na Netflix | Zwiastun, data premiery

zachowaj spokój data premiery
© Netflix

Już niedługo na platformie Netflix pojawi się kolejny polski serial. Jego tytuł to „Zachowaj spokój”. Scenariusz powstał na podstawie książki autorstwa Harlana Cobena. Jednocześnie jest to już druga polska adaptacja tego autora – pierwsza nosi tytuł „W głębi lasu” i została dobrze przyjęta przez użytkowników portalu VOD.

Zachowaj spokój to powieść Harlana Cobena, która została wydana 15 kwietnia 2008. Natomiast w Polsce pojawiła się już rok później. Za przekład na język polski odpowiada Zbigniew Królicki, znany tłumacz książek.

Zachowaj spokój – Fabuła

Głównym bohaterem serialu jest szesnastoletni Adam, który wycofał się z życia po samobójstwie swojego najlepszego przyjaciela. Jego rodzice martwiąc się o dobro syna zaczęli go szpiegować za pomocą programu na komputerze. Wkrótce po tych wydarzeniach Adam znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Zdesperowani rodzice są w stanie zrobić wszystko, by odnaleźć Adama i chronić swoje pozostałe dzieci.

zachowaj spokój zwiastun
© Netflix

Zachowaj spokój – Obsada

W serialu wystąpiło wielu znanych i utytułowanych aktorów i aktorek. Są to między innymi: Leszek Lichota, Magdalena Boczarska, Wiktoria Gorodeckaja, Bartłomiej Topa, Mirosław Zbrojewicz, Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki. Natomiast na stanowisku reżyserskim zasiedli Michał Gazda oraz Bartosz Konopka.

Zachowaj Spokój – Data Premiery

Netflix nie ogłosił jeszcze oficjalnej daty premiery serialu, jednak na pewno produkcja pojawi się w serwisie streamingowym jeszcze w tym roku. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać, ponieważ po zwiastunie można stwierdzić, że serial prezentuje się naprawdę dobrze. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

Napisane przez Maciej Pasiński

Redaktor Cyber-world.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i eksploruję świat gier komputerowych. Z pasją śledzę i analizuję trendy w technologii, aby dostarczać czytelnikom najbardziej aktualnych i wartościowych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Władca Pierścieni serial - zwiastun

Władca Pierścieni serial – Zwiastun pojawi się już niedługo

steven spielberg

Steven Spielberg – Oscarowy rekord reżysera