Władca Pierścieni serial – Zwiastun pojawi się już niedługo

Władca Pierścieni serial - zwiastun
© Amazon Studios

Czekacie na serial Władcy Pierścieni od Amazon? Pierwszy zwiastun, a w zasadzie teaser, czyli krótka zajawka pojawi się już z nocy z niedzieli na poniedziałek (13-14 luty) podczas amerykańskiego święta sportowego – Super Bowl. To właśnie wtedy zobaczymy pierwszy urywek serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy.

Przypomnijmy, że to właśnie podczas Superbowl można oglądać najdroższe i prawdopodobnie najlepsze reklamy telewizyjne. Są one nieodłącznym elementem wydarzenia, praktycznie na równi z koncertem muzycznym jak i samym meczem. Jak można zauważyć, Amazon umie w marketing i zdecydowanie nie zamierza oszczędzać na samym tytule jak i jego promocji.

Więcej o serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy przeczytacie tutaj:

Napisane przez Maciej Pasiński

Redaktor Cyber-world.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i eksploruję świat gier komputerowych. Z pasją śledzę i analizuję trendy w technologii, aby dostarczać czytelnikom najbardziej aktualnych i wartościowych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uncharted premiera

Uncharted Film – Fabuła, obsada, zwiastun, data premiery

zachowaj spokój data premiery

Zachowaj spokój – Kolejny polski serial na Netflix | Zwiastun, data premiery