w ,

Westworld sezon 4 – Czy będzie? Kiedy premiera?

Kiedy wrócimy do futurystycznego parku rozrywki?

westworld sezon 4 premiera
fot. HBO

Czy będzie 4 sezon serialu Westworld? A jeżeli tak, to kiedy można się spodziewać premiery nowych odcinków? Od dłuższego czasu na naszą skrzynkę dostajemy takie pytania. W tym artykule postanowiliśmy na nie odpowiedzieć i rozwiać wszelkie wątpliwości na temat przyszłości produkcji.

Westworld to amerykański serial science fiction stworzony na zlecenie stacji HBO. Produkcja w luźny sposób nawiązuje do filmu z 1973 roku pod tytułem „Świat Dzikiego Zachodu”. Fabuła Westworld skupia się wokół futurystycznego parku rozrywki, w którym mieszkają tak zwane „hosty”, czyli roboty o wyglądzie ludzi mające wykonywać określone zadania. Goście parku za odpowiednią opłatą mogą wykonywać różne misje, przygody lub też robić co im się żywnie podoba na terenie całego kompleksu. Wkrótce jednak niektóre z „hostów” zaczynają zyskiwać samoświadomość…

Westworld sezon 4 – Obsada

Ogromny budżet serialu pozwolił na zatrudnienie specjalistów z najwyższej półki. Wśród obsady Westworld możemy wyróżnić takich aktorów jak: Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Ben Barnes, a także Luke Hemsworth. Twórcami serialu są Lisa Joy oraz Jonathan Nolan, który zasłynął z pracy przy produkcjach swojego starszego brata – Christophera Nolana, reżysera takich filmów jak: Interstellar, Dunkierka, Mroczny Rycerz czy Incepcja. Za ścieżkę dźwiękowa odpowiada uznany kompozytor Ramin Djawadi – twórca muzyki do mega hitu jakim bez wątpienia była Gra o Tron (2011-2019).

Westoworld sezon 4 – Informacje

Czy będzie 4 sezon Westworld? Zdecydowanie tak! Jak wynika z ostatnich wiadomości dostarczonych przez producentów, 4 sezon Westworld rzeczywiście powstanie. Zła wiadomość jest taka, że prawdopodobnie przyjdzie nam na niego długo poczekać. Nie ma jeszcze podanych dokładnych informacji o rozpoczęciu prac na planie zdjęciowym, jednak wszelkie przecieki mówią o premierze 4 sezonu Westworld dopiero w drugiej połowie 2022 roku. Oznacza to, że wszyscy fani serialu powinni uzbroić się w duże pokłady cierpliwości. Jeżeli pojawią się nowe informacje na temat seriali, zaktualizujemy ten artykuł.

Zobacz również:

Najlepsze komedie wszechczasów – Ranking Top 40

Napisane przez Maciej

Redaktor Cyber-world.pl. Zajawkowicz filmowy oraz fan wszelkiego rodzaju sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie czytam książki oraz gram w różne gierki komputerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

bridgertonowie 2 sezon premiera

Bridgertonowie sezon 2 – Kiedy premiera?

outer banks 3 sezon kiedy premiera

Outer Banks 3 sezon – Czy będzie? Kiedy premiera?