w ,

Locke & Key sezon 2 – Kiedy premiera?

Locke & Key sezon 2 premiera
© Netflix

Spodobał się wam pierwszy sezon Locke & Key? W takim razie na pewno zastanawiacie czy powstanie 2 sezon serialu. A jeśli tak, to kiedy będzie data premiery nowych odcinków? W tym artykule odpowiemy na te pytania oraz przedstawimy wszystkie najnowsze informacje, które w ostatnim czasie zdradzili twórcy.

Najnowsze wiadomości na temat 3 sezonu serialu Locke & Key znajdziesz w tym artykule.

Locke & Key to amerykański serial wyprodukowany dla portalu streamingowego Netflix. Fabuła skupia się na trójce rodzeństwa, które pragnie rozwiązać zagadkę śmierci swojego ojca. Wkrótce bohaterowie trafiają do tajemniczego domu, gdzie nic nie jest takie jak się wydaje. W jednym z pomieszczeń znajdują zaczarowane klucze, dzięki czemu są w stanie zmieniać rzeczywistość. Od tej pory trafią do mistycznego świata, który pozwoli poznać im prawdę o swoim ojcu. W głównych rolach wystąpili: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones oraz Jackson Robert Scott. Pierwszy sezon zadebiutował 7 lutego 2020 wraz z dziesięcioma odcinkami.

Locke & Key – Czy powstanie 2 sezon?

Nad kwestią kontynuacji serialu zastanawia się wielu fanów – jednak spieszymy się z odpowiedzią. Mianowicie mamy dla was świetną wiadomość – jak najbardziej powstanie 2 sezon Locke & Key! Jest to jedna z popularniejszych produkcji serwisu Netflix, dlatego nie powinien nikogo dziwić fakt iż, twórcy już w marcu ubiegłego roku zamówili drugi sezon, a kilka miesięcy później – trzeci. To fenomenalna informacja dla wszystkich fanów produkcji oraz osób zainteresowanych tematyką fantasy i horroru w jednym.

Locke & Key 2 sezon – Data premiery

W takim razie kiedy będzie premiera 2 sezonu Locke & Key? Nowe odcinki pojawią się już niebawem! Prawdopodobnie 2 sezon Locke & Key będzie miał swoją premierę w październiku lub listopadzie 2021 roku. Nie jest to jeszcze oficjalny termin, jednak dużo znaków wskazuje, że to właśnie wtedy będziemy mogli obejrzeć nowe odcinku serialu. Dodatkowo twórcy zdradzili, że w kontynuacji powrócą prawie wszyscy aktorzy, a oprócz tego na ekranie zobaczymy również nowe twarze. Pozostaje nam więc chwila cierpliwości, bo premiera już niedługo.

Aktualizacja: Właśnie ogłoszono, że 2 sezon serialu Locke & Key będzie miał swoją premierę 22 października. Kolejny raz nasze przewidywania okazały się sprawdzone.

Zobacz również:

Wiedźmin sezon 2 – Kiedy premiera na Netflix?

Napisane przez Maciej

Redaktor Cyber-world.pl. Zajawkowicz filmowy oraz fan wszelkiego rodzaju sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie czytam książki oraz gram w różne gierki komputerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dexter sezon 9 premiera

Dexter sezon 9 – Kiedy premiera serialu?

WandaVision 2 sezon informacje

WandaVision 2 sezon – Czy będzie? Kiedy premiera?