w ,

Łasuch sezon 2 – Kiedy premiera serialu?

Wkrótce poznamy dalsze przygody tytułowego Łasucha.

lasuch sezon 2 data premiery
© Netflix

Spodobał się wam serial Łasuch? W ostatnim czasie twórcy produkcji ogłosili, że wkrótce powstaną nowe odcinki tego tytułu. Kiedy jednak będzie premiera 2 sezonu serialu Łasuch? Najnowsze informacje na ten temat przedstawimy w tym artykule.

Łasuch to amerykański serial przygodowy wyprodukowany przez Netflix na podstawie komiksu stworzonego przez Jeffa Lemire’a. Tytuł jest osadzony w post apokaliptycznym świecie, w którym część ludzi przypomina zwierzęta. Głównym bohaterem serialu jest Gus – mały chłopiec podobny do jelenia. Wyrusza on ze swojego domu, by poznać prawdę na temat swojego pochodzenia. W czasie podróży zyska wielu przyjaciół – dzieci jak i dorosłych, którzy będą chcieli mu pomóc w wypełnieniu swojego zadania. Łasuch to świetny serial zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Łasuch – Obsada

W rolę głównego bohatera wcielił się amerykański aktor młodego pokolenia – Christian Convery, który zagrał małe rolę w filmach takich jak: „Mój piękny syn” oraz „Venom”. Na ekranie zobaczymy również: Nonso Anozie’go, Danie Ramirez, Stefanie LaVie Owen oraz Adeela Akhtar’a. Twórcami serialu są: Jim Mickle oraz Beth Schwartz. Do tej pory stworzono 1 sezon serialu zawierający 8 odcinków. Zadebiutował on 4 czerwca 2021 roku i został bardzo dobrze oceniony przez filmowych krytyków.

Łasuch sezon 2 – Data premiery

Dzięki dużemu zainteresowaniu, serial Łasuch został przedłużony o 2 sezon. Kiedy jednak będzie jego premiera? Z ostatnich wiadomości wynika, że prace na planie zdjęciowym mają się rozpocząć na początku 2022 roku. Oznacza to, że sezon 2 serialu Łasuch pojawi się prawdopodobnie w okolicach czwartego kwartału 2022 lub zaraz na początku 2023 roku. Zdajemy sobie sprawę, że nie są to informacje, które zadowalają fanów, jednak gdy pojawią się szczegółowe wiadomości na ten temat, na pewno was o tym poinformujemy.

Zobacz również:

Napisane przez Maciej

Redaktor Cyber-world.pl. Zajawkowicz filmowy oraz fan wszelkiego rodzaju sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie czytam książki oraz gram w różne gierki komputerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

firefly lane sezon 2 premiera

Firefly Lane sezon 2 – Kiedy premiera?

diuna quiz o filmie

[Quiz] Diuna – Jak dobrze znasz film?