w ,

„Kto zabił Sarę?” sezon 3 – Kiedy premiera?

Czy w końcu poznamy zabójców Sary?

kto zabił sare sezon 3 - data premiery
© Netflix

„Kto zabił Sarę” to niewątpliwie serial, który zdobył całą rzeszę fanów w Polsce. Produkcja od Netflixa nie boi się poruszać trudnych tematów i zaskakiwać widzów. Z tych właśnie względów co raz więcej osób decyduje się na obejrzenie tego tytułu. Często na naszą skrzynkę mailową otrzymujemy wiadomości pytające o to, kiedy będzie sezon 3 serialu „Kto zabił Sarę”. W tym artykule przedstawimy najnowsze informacje na temat produkcji najnowszych odcinków.

Kto zabił Sarę to meksykański serial dystrybuowany przez znany serwis streamingowy Netflix. Głównym bohaterem produkcji jest Alex Guzman, który został wrobiony w morderstwo swojej siostry i niesłusznie skazany na wiele lat więzienia. Po wyjściu z zakładu karnego, mężczyzna postanawia rozwiązać zagadkę tej tajemniczej zbrodni oraz zemścić się na oprawcach swojej rodziny. Nie będzie to proste zadanie, gdyż cała sprawa okaże się bardzo skomplikowana.

Kto zabił Sarę – Obsada

W rolę głównego bohatera wcielił się kolumbijski aktor Manolo Cardona. Oprócz niego na ekranie zobaczymy również takie gwiazdy jak: Ginés García Millán, Carolina Miranda, Eugenio Siller oraz Claudia Ramírez. Twórcą produkcji jest José Ignacio Valenzuela. Do tej pory stworzono 2 sezony serialu, które łącznie liczą 18 odcinków. Co ciekawe, premiera obu sezonów odbyła się w tym samym roku – pierwszy zadebiutował 24 marca, z kolei drugi – 19 maja 2021 roku. Udało się tego dokonać, dzięki nakręceniu obu sezonów podczas jednego okresu zdjęciowego.

Kto zabił Sarę sezon 3 – Data premiery

Dzięki napisom końcowym z ostatniego odcinka jesteśmy pewni, że powstaną kolejne epizody serialu. Jednak kiedy będzie premiera 3 sezonu Kto zabił Sarę? Na dzień dzisiejszy wiadomo, że obecnie trwają pracę na planie zdjęciowym serialu. Twórcy nie podali jeszcze potencjalnej lub oficjalnej daty premiery, jednak według przecieków spodziewana jest ona w okolicach drugiego kwartału 2022 roku. Jeżeli te informacje okaże się prawdziwa to na pewno zadowoli ona wielu fanów, gdyż ten termin jest naprawdę bliski. Być może w końcu dowiemy się prawdy, kto tak naprawdę zabił Sarę. Jeżeli pojawią się nowe informacje na temat produkcji, zaktualizujemy ten artykuł.

Zobacz również:

Napisane przez Maciej

Redaktor Cyber-world.pl. Zajawkowicz filmowy oraz fan wszelkiego rodzaju sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie czytam książki oraz gram w różne gierki komputerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mare z easttown sezon 2 - czy będzie?

Mare z Easttown sezon 2 – Czy będzie? Kiedy premiera?

jeszcze nigdy sezon 3 - data premiery

Jeszcze nigdy sezon 3 – Kiedy premiera?