HBO Max w Polsce – Premiera, cena, informacje

hbo max w polsce
© HBO

Po wielu miesiącach oczekiwania, śmiało można potwierdzić – HBO MAX oficjalnie wchodzi na polski rynek. Stanie się to już 8 marca 2022. Oznacza to, że już niedługo będziemy mieli możliwość otrzymania dostępu do całkowicie nowej usługi, która zastąpi HBO GO. Ile wynosi cena tej platformy VOD? Jakie znane tytuły będziemy mogli tam obejrzeć? Dowiecie się tego w naszym artykule.

Co to jest HBO Max?

HBO Max to nowa usługa przesyłania strumieniowego, która połączy wszystkie treści HBO, w tym oryginalne programy i ponad 1000 tytułów z biblioteki WarnerMedia. Będzie to kompleksowa usługa dla programów telewizyjnych, filmów, dokumentów i wielu innych tytułów.

Dzięki HBO Max możesz oglądać wszystkie swoje ulubione programy HBO, takie jak Gra o Tron, Westworld i Euforia na dowolnym urządzeniu z połączeniem internetowym. Jedynym minusem jest to, że nie będzie za darmowe rozwiązanie.

hbo max oferta
fot. HBO

HBO Max – Cena

Jak wszyscy mogą się domyśleć – HBO Max nie będzie darmową usługą. Jednak cena tej platformy z pewnością zachęci do zakupu fanów filmów i seriali, ponieważ wygląda naprawdę atrakcyjnie.

Dla nowych użytkowników, HBO Max ma kosztować 29,99 zł miesięcznie. Jest to cena, która z pewnością przyciągnie nowe osoby chcące oglądać filmy i seriale online.

Natomiast, jeżeli masz już wykupiony abonament w HBO GO, będziesz płacił 19,99 zł miesięcznie. Wymagane jest jednak zachowanie ciągłości opłacania abonamentu.

HBO Max czy Netflix – Co wybrać?

HBO Max wchodzi na polski rynek 8 marca 2022 i będzie oczywiście bezpośrednim konkurentem Netflixa. HBO Max został stworzony przez WarnerMedia, która jest właścicielem takich firm jak HBO i CNN. Oznacza to, że mają dostęp do własnych, ekskluzywnych treści i mogą również korzystać z treści innych firm WarnerMedia, takich jak TBS, TNT i Cartoon Network. Oznacza to, że HBO Max może potencjalnie przejąć klientów Netflixa ze względu na szeroką gamę ekskluzywnych treści, ponieważ ma dostęp do tak wielu różnych platform.

Napisane przez Roman Winiarski

Zawodowo zajmuje się księgowością, natomiast w wolnym czasie realizuje się w moim hobby, jakim są filmy i seriale. Dodatkowo lubię uprawiać sport oraz grać w gry komputerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niekończąca się opowieść

Najbardziej nostalgiczne filmy – Zobacz już teraz [Top 10]

Uncharted premiera

Uncharted Film – Fabuła, obsada, zwiastun, data premiery