w ,

Gomorra sezon 5 – Kiedy premiera serialu?

Ciro Di Marzio oraz Gennaro powrócą po raz ostatni.

© Beta Film, Sky Italia, Cattleya

Lubicie produkcje o włoskiej mafii i charyzmatycznych gangsterach? W takim razie na pewno zastanawiacie się kiedy będzie sezon 5 serialu Gomorra. Nowe odcinki europejskiego mega hitu będziemy mogli obejrzeć już niebawem. W tym artykule dowiecie się szczegółowych informacji na temat daty premiery tego znanego serialu.

Gomorra to włoski serial kryminalny przedstawiający losy bezwzględnej mafii z Neapolu. Podczas gdy szef przestępczej organizacji trafia do więzienia, stery na moment przejmuję młody Ciro Di Marzio. Pokojowy okres jednak nie potrwa długo, a szybko rozpocznie się krwawa wojna o władzę, wpływy i pieniądze, która zaangażuje wiele niebezpiecznych osób i organizacji. Komu uda się wygrać tę batalię i przejąć fotel lidera włoskiego półświatka? Tego właśnie dowiecie się w serialu Gomorra.

Gomorra – Obsada

W serialu możemy zobaczyć takich aktorów i aktorki jak: Cristina Dell’Anna, Cristina Donadio, Maria Pia Calzone, Salvatore Esposito, Fortunato Cerlino oraz Marco D’Amore. Szczególne uznanie należy się zwłaszcza ostatniej dwójce, gdyż postacie tych aktorów zostały ocenione jako najlepiej zagrane. Gomorra powstała na podstawie książki Roberto Saviano. Do tej pory stworzono 4 serie serialu, które łącznie liczą 48 odcinków.

Gomorra sezon 5 – Data premiery

Wszyscy fani serialu na pewno zastanawiają się kiedy będzie sezon 5 serialu Gomorra. Mamy dla was świetną wiadomość. Nowe odcinki Gomorry pojawią się jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie premiera pierwszego odcinka nowej serii będzie miała miejsce w listopadzie. Miejmy nadzieję, że po drodze nie będzie żadnych opóźnień, dzięki czemu już niedługo będziemy mogli cieszyć się zwieńczeniem historii o gangsterach z Neapolu.

Zobacz również:

Szkoła dla elity sezon 5 – Kiedy premiera?

Napisane przez Maciej

Redaktor Cyber-world.pl. Zajawkowicz filmowy oraz fan wszelkiego rodzaju sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie czytam książki oraz gram w różne gierki komputerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szkoła dla elity sezon 5 premiera

Szkoła dla elity sezon 5 – Kiedy premiera?

russian doll sezon 2 - znamy datę premiery

Russian Doll sezon 2 – Kiedy premiera?